
På søndag kveld meldte Donald Trumps advokater at Sidney Powell ikke reptresenterer dem eller Donald Trump. Det etter at Powell i over en uke hadde kommet med påstander om massivt valgjuks med millioner av stemmer gjennom programvaren Dominion. Powell sa hun ville kjempe viderer for de amerikanerne som hadde stemt på Trump.
På tirsdag gikk hennes kollega Lin Wood ut på Twitter og varslet at Powell på onsdag ville levere inn søksmål i delstaten Georgia. Det er The Gateway Pundit som melder dette.
– Jeg har jobbet tett med Sidney Powell og andre i løpet av de siste ukene. Søksmålet Sidney leverer i Georgia i morgen [onsdag] taler SANNHETEN.
– Fiender av Amerika vil benekte anklagene. IKKE tro på dem. Tro på Sidney og meg, Vi elsker Amerika & frihet. Våre fiender gjør ikke det, skriver han på Twitter.
I have worked closely with @SidneyPowell1 & others over recent weeks.
The lawsuit Sidney will be filing tomorrow in GA speaks TRUTH.
Enemies of America will deny its allegations. Do NOT believe them.
Believe Sidney & me. We love America & freedom. Our enemies do not. pic.twitter.com/JyLkqCMd3W
— Lin Wood (@LLinWood) November 24, 2020
Les også: Tucker Carlson: – Heller ikke Sidney Powells kollegaer har sett bevisene hun snakker om
Tegn abonnement eller støtt oss på andre måter hvis du ønsker at Resett skal bestå som en motvekt til de etablerte og statsstøttede mediene i Norge.
Vipps 124526
Bankkonto 1503.94.12826
SMS “Resett” (200,- en gang) til 2474